Sportovní ubytovna

 

V prostorách Aquaparku je vybudována sportovní ubytovna, která nabízí ubytování pro sportovní oddíly a spolky. Ubytovna je vhodná pro pořádání soustředění, sportovních turnajů, soutěží a podobně. Zajišťuje odpočinek a nabízí sportovcům zázemí k pořádání kurzů nebo tréninkových soustředění.

K dispozici je 10 čtyřlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a společenská místnost s televizí a přípojením k WiFi. Snídaně jsou zajištěny v restauraci ve vnitřní kryté hale, obědy a večeře je možné zajistit v restauraci v docházkové vzdálenosti. např. restaurace Kocanda a další.

Areál Aquaparku nabízí také kurty na beach volleyball a steetball, v těsném sousedství se nachází tělocvična Základní školy, zimní stadion je vzdálen cca 200 m a fotbalový stadion, který nabízí tenisové kurty a tréninkové hřiště je vzdálený cca 400 m. Dále multifunkční hala ARMEX Sportcentrum je od Aquaparku vzdálena 900m a veslařský oddíl Slavia Děčín se nachází ve vzdálenosti 300 m .

Od 1. 7. 2018 je ubytovna otevřena rovněž veřejnosti, s čímž je ale spojena povinnost platit poplatek za rekreační pobyt městu Děčín. Soukromé osoby tedy musí zaplatit 10 Kč za den a osobu v letním období (1. duben - 30. září) a 5 Kč za osobu a den v zimním období (1. říjen - 31. březen). Poplatek se platí za každý, i započatý den, pokud tento není dnem příchodu. Poplatky neplatí osoby nevidomé, osoby s těžkým zdravotním postižením (III. stupeň) a jejich průvodci, osoby mladší 18 a starší 70 let. Poplatek rovněž neplatí osoby, kterým náležejí přídavky na děti (výchovné). 

 

Ceník

1 osoba bez snídaně 300,- Kč / noc
1 osoba se snídaní 380,- Kč / noc
Rekreační poplatek - letní sezóna (1.duben - 30.září) 10,- Kč osoba/noc
Rekreační poplatek - zimní sezóna (1.říjen - 31. březen) 5,- Kč osoba/noc