AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE

Mikuláš a čert v aquaparku

13. listopadu v 19:52 - V pátek 6. prosince navštíví náš aquapark tradičně Mikuláš s andělem a čertem, trojice si zadovádí s dětmi a na závěr budou připraveny pro všechny nějaké ty sladké odměny. POZOR, kvůli této akci se bude měnit rozpis obsazenosti vnitřního 25m bazénu.

Halu uzavřou plavecké závody

20. října v 15:18 - Plavecký klub Děčín pořádá o víkendu 2. a 3. listopadu další plavecké závody a provoz haly tak bude omezen.

Plánovaná odstávka startuje v pondělí 2. září

29. srpna v 13:05 - Letní prázdniny se blíží ke svému konci, což znamená, že provozní doba Aquaparku Děčín se změní na režim vedlejší sezóny a s počátkem nového školního roku přijde pravidelná plánovaná odstávka vnitřní části aquaparku.  

AQUAPARK BEACH CUP 2019

14. srpna v 12:35 - Beachvolejbalové kurty Aquaparku Děčín budou na konci prázdnin místem konání dvou sportovních akcí, ve kterých můžete otestovat svůj um v plážovém volejbalu.

Malý triatlon začne v aquaprku

12. srpna v 19:36 - Jednou z tradičních sportovních akcí v našem městě je triatlonové klání Malý triatlon. Je to den, kdy máme příležitost společně absolvovat závod, který, ač ryze amatérský, testuje naši fyzickou i psychickou zdatnost a na jeho konci vždy zůstává radost z jeho zvládnutí. Tedy alespoň těch, kdo ho dokončí.

Kubo Cup uzavře 33m bazén

17. července v 18:26 - Nerezový bazén v našem aquaparku bude v sobotu 20. července hostit tradiční mezinárodní turnaj vodních pólistů, kvůli čemuž bude bazén pro veřejnost po celý den uzavřen.

Změna ceníků

28. června v 09:23 - S nadcházejícími letními prázdninami dochází nejen k tradiční změně otevírací doby, která se prodlužuje o dvě hodiny, ale také ke změnám ceníků.

UPOZORNĚNÍ PRO NÁVŠTĚVNÍKY

7. června v 15:02 - V sobotu 22.6.2019 se budou od 8.00 do 11.00 ve vnitřním 25m bazénu Aquapark Děčín konat další plavecké závody PK Děčín a bazén tak bude pro veřejnost uzavřen. Po skončení závodů se bazén otevře všem návštěvníkům. Během konání závodů budou ale na hale k dispozici bazén atrakcí, tobogány i whirlpool. Závody se nijak nedotknou provozu sauny a venkovního areálu. Děkujeme za pochopení ...

Olympiáda základních škol

4. června v 15:20 - Dne 10.června proběhne v areálu Aquaparku již sedmý ročník sportovní olympiády základních škol. Jako každoročně akci podporuje Ústecký kraj. Těšíme se na Vaši účast Team Aquaparku Děčín ...

V "padesátce" bude letní olympiáda

29. května v 15:04 - Venkovní padesátimetrový bazén bude v sobotu 1. června celý den uzavřen a v neděli 2. června do 12:00 hod z důvodu konání Turnaje ve vodním pólu. Děkujeme za pochopení ...

AQUA HOTEL - REZERVACE ONLINE